Rozwiązania dla sklepów convenience 

Od specjalistycznego projektu do realizacji

Atrakcyjna i specjalnie zaprojektowana lada sklepowa jest sercem sklepu ogólnospożywczego, gdy chcesz przyciągnąć klientów smaczną ofertą. Stwórz wygodny system dla kupujących i personelu dzięki niskim chłodziarkom impulsowym i zamrażarkom, które są idealne do szybko rotujących produktów spożywczych.  Zintegruj rozwiązanie chłodni o długiej żywotności, ciągłej niezawodności operacyjnej i wysokiej efektywności energetycznej, nie wspominając o atrakcyjnym wyglądzie i łatwym dostępie do wnętrza sklepu. Zapewniamy te i jeszcze bardziej innowacyjne komercyjne rozwiązania chłodnicze dla różnych modeli sklepów spożywczych. 

Firma Viessmann dostarcza komfortowe rozwiązania, w których wzornictwo łączy się z funkcjonalnością, a najnowsza technologia z przyjaznością dla środowiska, z korzyścią dla przyszłych pokoleń. Możesz wybierać spośród naszych standardowych urządzeń lub dostosować je do własnej koncepcji. Nasze portfolio produktów i usług obejmuje urządzenia do agregatu centralnego jak i z agregatem wbudowanym, komory chłodnicze i systemy chłodnicze, a także akcesoria i powiązane usługi. Nasze produkty są znane z najwyższych standardów higieny.

Viessmann reference - Circle K Bamble, Norway
Viessmann Reference - Neste K Alikeravantie
Tecto SV2 PI Deli - 7-eleven Denmark
Viessmann Reference - 7-eleven Copenhagen
Referencje dla sklepów ogólnospożywczych

Nasze rozwiązania chłodnicze są preferowanym wyborem wielu klientów z sektora convenience. Zapoznaj się z naszymi referencjami. 

Więcej szczegółowych informacji na temat naszej oferty dla sklepów ogólnospożywczych można znaleźć na stronach produktów.

Urządzenia chłodnicze, bez agregatu

Stwórz inspirujące doświadczenie zakupowe w całym sklepie 

Urządzenia chłodnicze, z agregatem

Zmodernizuj swój sklep - zoptymalizuj powierzchnię