Nasze produkty

Viessmann Tecto – wszystko dla komercyjnych rozwiązań chłodniczych

Nasze portfolio produktów Tecto obejmuje regały chłodnicze z agregatem i bez, komory chłodnicze, systemy chłodnicze i akcesoria. Słowo „Tecto” pochodzi z łaciny i oznacza „przykrywać” lub „ochraniać”, co oddaje ogólny cel naszych produktów: ochrona produktów wrażliwych na temperaturę w zrównoważony i higieniczny sposób. 

Urządzenia chłodnicze, Bez agregatu

Oferujemy szereg urządzeń chłodniczych do agregatu centralnego, w tym regały chłodnicze i mroźnicze, zamrażarki i wyspy oraz lady obsługowe. Wszystkie one doskonale nadają się do różnorodnych produktów spożywczych. 

Urządzenia chłodnicze, Z agregatem

Nasze urządzenia chłodnicze z wbudowanym agregatem obejmują regały wielopoziomowe, zamrażarki i wyspy, lady frontowe i chłodziarki impulsowe. 

Kompleksowe rozwiązania energetyczne

Nasze kompleksowe rozwiązania energetyczne obejmują nasze kompleksowe rozwiązanie energetyczne, ESyCool green, które łączy ogrzewanie, chłodzenie i zarządzanie energią, a także nasze systemy chłodnicze do instalacji wewnątrz i na zewnątrz. 

Zautomatyzowane rozwiązania sklepowe

W tej kategorii można znaleźć nasze autonomiczne rozwiązanie sklepowe, które jest zintegrowane z technologią "walk in - walk out" oraz nasze kompaktowe, modułowe zautomatyzowane rozwiązanie nano-magazynowe. 

Nasze rozwiązania produktowe w skrócie - Podręcznik rozwiązań chłodniczych firmy Viessmann!

Refrigeration Solutions Handbook Viessmann