Oferty pracy

Czy chcesz dołączyć do dynamicznej, napędzanej innowacjami, międzynarodowej firmy, budującej lepszą przyszłość dla nas wszystkich? Pracując w firmie Viessmann, będziesz mieć wpływ na dzisiejszy świat - i na jego przyszłość. Istotną częścią naszej kultury biznesowej są wartości podzielane i wyznawane przez naszych pracowników - Razem, Przedsiębiorczo i Odpowiedzialnie.

To właśnie oferuje firma Viessmann:

  • Zainspirowane i zmotywowane zespoły: jesteśmy prawdziwie międzynarodową organizacją, która pracuje jako zespół, aby osiągnąć nasze wspólne cele.
  • Rozwój osobisty: z nami możesz budować swoją wiedzę i wspierać rozwój osobisty na każdym etapie kariery.
  • Zrównoważony rozwój: kładziemy duży nacisk na odpowiedzialne działania i długoterminową wizję budowania bardziej zrównoważonej przyszłości.
Service employee

Serwis

Nasze zespoły sprzedaży są wspierane przez rozległą sieć partnerów i współpracowników serwisowych, aby zapewnić ciągłość łańcuchów chłodniczych dla wrażliwych towarów i operacji. Czy jesteś pasjonatem dostarczania najwyższej klasy rozwiązań chłodniczych? Dołącz do naszego zespołu i bądź w czołówce firm instalujących i konserwujących rozwiązania chłodnicze dla różnych branż. Koncentrując się na doskonałości usług, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu, że potrzeby naszych klientów w zakresie chłodzenia są spełniane z najwyższą precyzją. 

Zobacz oferty pracy w serwisie
Viessmann production Porvoo

Produkcja

Doskonała jakość jest jednym z atutów naszych rozwiązań w zakresie ochrony żywności i zdrowia. Proces produkcji jest jednym z najważniejszych procesów dbających o dobrą jakość. Integralną częścią naszej działalności jest produkcja. Dzięki najnowocześniejszym fabrykom w Hof w Niemczech i Porvoo w Finlandii, możemy pochwalić się zespołem ponad 900 specjalistów w dziedzinie chłodnictwa, zaangażowanych w tworzenie wysoce wydajnych i innowacyjnych produktów. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu! 

Zobacz oferty pracy w produkcji
Viessmann technology

Technologia

Jeśli słyszysz o technologii chłodniczej, planowaniu chłodnictwa i czynnikach chłodniczych, wiesz dokładnie, co to oznacza. Pracując w naszych zespołach technologicznych, jesteś odpowiedzialny za projektowanie i planowanie złożonych systemów chłodniczych, a także, wraz z działem sprzedaży, wnosisz znaczący wkład w pomyślne wdrożenie u klienta. 

Zobacz oferty pracy w dziale technologii
Viessmann marketing

Sprzedaż i marketing

Nasze produkty i rozwiązania chłodnicze są oferowane przez lokalne biura sprzedaży w 20 krajach w całej Europie. Nasze zespoły sprzedaży i marketingu dbają o budowanie świadomości na temat naszego celu i portfolio, a ostatecznie wdrażają je codziennie na rynkach handlu detalicznego żywnością, w restauracjach lub instytucjach opieki zdrowotnej na całym świecie. Dołącz do nas w rozwoju poprzez promowanie innowacyjnych komercyjnych rozwiązań chłodniczych! 

Zobacz oferty pracy w dziale sprzedaży i marketingu
Viessmann apprenticeship

Staże zawodowe

Zapewniamy staże dla osób, które chcą rozpocząć karierę, oferując wyjątkowe możliwości w różnych sektorach, aby zdobyć cenne praktyczne doświadczenie i wiedzę.


Zdobądź z nami pierwsze praktyczne doświadczenia w firmie i pomóż nam współtworzyć przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń. To tylko Twój pierwszy krok!

Zobacz praktyki zawodowe
Viessmann meeting

Inne

Jesteśmy międzynarodową firmą, pracującą w wielu zespołach międzyfunkcyjnych w różnych krajach. Nasze zadania nie mieszczą się w pięciu kategoriach. Chcemy widzieć i rozumieć szerszy obraz. Potrzebujemy do tego pracowników takich jak Ty. 

Zobacz inne oferty pracy